menu

Меню

Укр Рус

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА

УВАГА! Уважно ознайомтесь зі змістом Ліцензійної угоди перед початком роботи з Програмним продуктом Zillya! Internet Security for Android. З моменту початку використання Програмного продукту, Ви погоджується з умовами цієї Угоди у повному обсязі. Якщо Ви не згодні з умовами цієї Ліцензійної угоди, Ви повинні перервати встановлення.

1. Ліцензійна Угода.

Дана Ліцензійна угода (далі «Угода») укладається між вами, фізичною або юридичною особою (далі «Користувач») і ТОВ «Олайті Сервіс», адреса 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19 (далі «Розробник»), правовласником Програмного продукту Zillya! Internet Security for Android (далі «ПП»), який є власною розробкою ТОВ «Олайті Сервіс». Встановлення і використання ПП передбачає прийняття Користувачем умов даної Угоди у повному обсязі. Якщо Користувач не згоден з деякими положеннями Угоди або з Угодою в цілому, Користувач не має права встановлювати, використовувати і копіювати це ПП.

Користувачеві надається право використовувати ПП, зазначений у ліцензійному ключі протягом періоду, згідно придбаної ліцензії. Користувач має право на використання ПП на тій кількості мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, мобільних мережевих пристроїв та інших мобільних пристроїв (далі будь-який з них - «Мобільний пристрій»), які обумовлені ліцензією, і тільки для захисту цих Мобільних Пристроїв та інформації на них.

Використання ПП для інших цілей можливе лише на підставі окремої угоди з Розробником на умовах, які узгоджуються з Розробником.

Дана угода передбачає використання ПП з метою захисту Мобільних Пристроїв що належать підприємствам та організаціям різних форм власності та приватним особам.

2. Авторське Право.

Всі матеріальні та нематеріальні авторські права на ПП належать Розробнику. ПП містить комерційну таємницю, ноу-хау та іншу конфіденційну інформацію, яка належить Розробнику. ПП захищений законодавством України та інших держав. Користувач має право використовувати ПП тільки відповідно до цієї Угоди.

3. Права Користувача.

Розробник надає Користувачеві наступні невиключні права на використання ПП:

  • Застосовувати ПП за прямим функціональним призначенням;
  • Використання ПП можливе тільки протягом визначеного терміну та на тій кількості Мобільних пристроїв, яка зазначена у ліцензії;
  • Отримувати надані Розробником оновлення та доопрацювання ПП і його компонентів;
  • Користуватися послугами технічної підтримки ПП на умовах діючих правил надання технічної підтримки Розробника.

4. Обмеження Прав Користувача.

Користувач не має права:

  • Змінювати, декомпілювати, дешифрувати і проводити інші дії з кодом ПП, з метою отримання інформації про реалізовані технології та алгоритми або їх зміни;
  • Використовувати ПП з метою отримання вигоди.

ПП не призначений та не може бути використаний в інформаційних системах, що обслуговують системи життєзабезпечення, в яких збій в роботі ПП може створити загрозу життю та здоров’ю людей або спричинити будь-які збитки.

Ця Угода не надає Користувачу жодних прав стосовно будь-яких торгових знаків або інших засобів індивідуалізації, права на використання яких належать Розробнику.

5. Обмеження Відповідальності.

ПП надається на умовах «як є» (AS IS), відповідно до усталеного в міжнародній практиці принципу. Це означає, що Розробник передає, а Користувач приймає ПП у тому стані, в якому він знаходиться в даний час, і що Користувач приймає його з усіма недоліками, які проявилися одразу або не відразу. Розробник не несе відповідальності за проблеми, які виникають в процесі експлуатації ПП. Розробник сумлінно робить все можливе для того, щоб зменшити ризик виникнення таких проблем технічного або іншого характеру, але не може повністю його виключити.

Розробник не відповідає за фінансові та інші збитки, а так само прямий і непрямий збиток отримані Користувачем при використанні ПП.

Користувач не отримує прав на інтелектуальну власність, яка належить Розробнику, не може здавати ПП повністю або частково в оренду або іншим чином передавати третім особам. Права, надані цією Угодою, можуть бути обмежені за часом або відкликані Розробником на підставі порушення Користувачем цієї Угоди.

6. Умови використання окремих функцій ПП.

Користувач поінформований і згоден, що ПП використовує функціональний компонент для передачі інформації Розробнику щодо помилок і збоїв ПП. Ці дані не містять Персональних даних, особистої інформації та відомостей про дані на Мобільному Пристрої, встановлені інші програми, налаштування користувача. Інформація, яка передається Розробнику, використовується з застосуванням норм конфіденційності і виключно з метою поліпшення ПП. Її використання з іншою метою категорично виключається. Користувач поінформований і згоден, що ПП може встановлювати додаткові модулі під час оновлення додатку. Такі модулі використовуються виключно з метою розширення функціоналу ПП.

7. Згода на збір та обробку персональних даних та інформацію про систему та програмне забезпечення користувача.

Користувач приймає та погоджується з Політикою конфіденційності Розробника, опублікованій на інтернет-сайті Розробника (https://zillya.com/privacy-policy), а також з тим, що будь-яка інформація, яку Розробник отримує та може отримати про Користувача, включаючи персональні дані Користувача, а також інформація, повідомлена при зверненні до Служби технічної підтримки Розробника, може бути використана Розробником на його розсуд (у тому числі шляхом відправлення третім особам), у тому числі для надсилання листів на зазначену Користувачем електронну поштову адресу.

8. Зміна Угоди.

Ця Угода може бути односторонньо змінена Розробником. Розробник зобов’язується надати звичайно достатній час для вибору Користувачу або прийняти зміни, або припинити дію угоди, знищивши всі копії ПП і супровідної документації.

9. Припинення дії Угоди.

Ця Угода регулюється відповідно до українського законодавства. Розробник має право припинити дію цієї Угоди, якщо Користувач не дотримується умов та положень Угоди. У такому випадку, Користувач зобов’язаний знищити всі копії ПП і його складові частини.

Користувач має право припинити дію Угоди, знищивши всі копії ПП і супровідної документації.