Меню

Укр Рус

Офіційно: Реліз нової версії Zillya! Internet Security

Офіційно: Реліз нової версії Zillya! Internet Security
02.07.2015
44520

Український розробник антивірусного ПЗ повідомляє про вихід нової версії продукту для домашніх користувачів -  Zillya! Internet Security. Нова версія є продовженням популярного комерційного продукту, попередня версія якого має більше 10 тис зареєстрованих користувачів.

            

Українські антивіруси мають власну історію успіху. Так, вихід у травні 2014 року безкоштовної версії продукту  - Zillya! Антивірус Безкоштовний – викликав справжній резонанс серед користувачів. За короткий період його встановили більше ніж 200 тис власників ПК. В компанії вважають, що нова версія Zillya! Internet Security має, як мінімум, повторити це досягнення, особливо зважаючи на доступність продукту, вартість якого не перевищуватиме 15 грн на місяць.

Серед особливостей нового продукту від української антивірусної лабораторії варто зазначити:

  1. Сучасний модуль «батьківського контролю», який дозволяє блокувати доступ користувачів юного віку до тисяч сайтів з дорослим та небажаним контентом, ресурсів азартних ігор та купівлі товарів та послуг тощо.

 

  1. Оптимізатор. Це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Програмній модуль дозволяє знаходити непотрібні файли та програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх.
  2. Файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.

Окрім того, нова версія Zillya! Internet Security отримала оновлений інтерфейс.

Основа безпеки даних від усіх типів шкідливих програм базується на використанні актуальної вірусної бази, яка вміщує 13 млн вірусних сигнатур та сучасного модулю проактивного захисту.

Крім того, комплексність Інтернет захисту, реалізується за допомогою потужного брандмауера та WEB-фільтра, здатних на сучасному рівні перевіряти данні, які потрапляють на ПК користувача, та блокувати сайти на яких виявлені загрози.

Всі ці утиліти не будуть перевантажувати ПК, оскільки антивірус споживатиме не більше 150 Мб оперативної пам’яті ПК.

Нове покоління українського антивірусу є технологічним кроком вперед всієї вітчизняної сфери розробки антивірусного ПЗ. Впевнені, що нова версія Zillya! Internet Security стане надійним помічником всім користувачам персональних комп’ютерів та Інтернет.

Довідкова інформація:

Антивірусна лабораторія Zillya! - це українська компанія-розробник програмного забезпечення яка працює в сфері інформаційної безпеки на національному ринку з 2009 року. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є розробка антивірусного програмного забезпечення для домашніх і корпоративних користувачів. Програмні продукти компанії мають експертний висновок ДССЗЗІ, що дає право встановлювати їх у державних структурах.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз