menu

Меню

Укр Рус

Для дому

Zillya! Сканер

Програма, що сканує комп'ютер на наявність вірусів.

Не вимагає установки на комп'ютер: достатньо завантажити та запустити.

Рекомендуємо цей продукт для перевірки свого комп'ютера на віруси.
Завантажити

Ліцензійна угода

Простота

 

Zillya! Сканер не вимагає інсталяції для запуску сканування - завантаживши програму Ви відразу ж можете приступати до її використання. Програма не конфліктуватиме з іншими антивірусними програмами вже встановленими на Вашому комп'ютері.

 

Безпека

 

За допомогою Zillya! Сканер можна не лише перевірити на надійність антивірусного захисту свій поточний антивірус, але і очистити систему від знайдених в ній вірусів. Запуск програми сканування можливий також і у безпечному режимі роботи Windows.

 

Швидкість

 

Режим швидкого сканування дозволяє за декілька хвилин перевірити Ваш комп'ютер на наявність вірусів в завантажувальних секторах. Якщо Вам необхідно перевірити на наявність вірусів тільки конкретну теку або змінний диск - виберіть режим вибіркового сканування, тоді сканер перевірить тільки те, що Вам треба, і це не займе багато часу.

Зручність

 

Zillya! Сканер не займає багато місця на жорсткому диску, тому програму можна записати на змінний носій(наприклад, USB- флешку). Так Ви завжди зможете виконати перевірку на віруси своїх файлів і тек, незалежно від того на якому комп'ютері вони знаходяться, а у разі потреби відразу виконати очищення заражених файлів.

 

Підтримка

 

Ми постійно підтримуємо зв'язок з користувачами. Наша технічна підтримка оперативно відповідає на усі питання, що виникають при роботі з продуктом. Обов'язково враховуємо усі побажання по поліпшенню продукту.

 

Мобільність

 

Наявність універсального аккаунта в нашій системі дозволяє користувачам отримати комбінований доступ до усіх наших продуктів і послуг зручно і у будь-який час.

 

Мінімальні вимоги до апаратного забезпечення:

  • Частота процесора – 800 МГц або вище
  • Оперативна пам'ять – 256 Мб або більше
  • Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7 (х32, х64), Windows 8 (x32, x64), Windows 10 (x32, x64)